Logo
Powrót

O nas

Jesteśmy grupą młodych ludzi, jednak posiadamy bardzo bogate doświadczenie w różnych branżach. Mamy świeże spojrzenie na otaczający nas świat i rynek stąd nazwa FreshDrink. Nigdy nie zależało nam na powielaniu standardów czy sprzedaży monotonnych gadżetów reklamowych. Wiemy również że w dobie pewnego kryzysu firmy starają się ograniczać budżet reklamowy.

Dlatego właśnie nie wprowadziliśmy minimalnych ilości zamówień. Dzięki nowej metodzie jesteśmy wstanie zaproponować najwyższą jakość za przystępną cenę. Poza napojami z logo, zapewniamy pełne wsparcie marketingowe. Dbamy o Państwa produkty jak o własne. Dostarczamy ekspozytory, lodówki firmowe, plakaty, ulotki promujące oraz koszulki. Budujemy razem z Państwem pozytywny wizerunek firmy. Oferujemy krótkie terminy realizacji.

Na życzenie zaprojektujemy przykładową etykietę z Państwa logo.

Polecamy Państwu najwyższą jakość produktów, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, czy to napoje reklamowe, napoje na imprezy, czy też eventy. Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu nowej jakości napojów z własną indywidualną etykietą.